Vutinaised kaotasid euroliigas Albaania meistrile

Jalgpall. Foto on illustreeriv.
Jalgpall. Foto on illustreeriv. Foto: Caro/ScanPix

Pärnu jalgpalliklubi naiskond asus Bosnia ja Hertsegoviinas toimuval UEFA naiste meistrite liiga alagrupiturniiril Albaania meistri Vllaznia vastu mängu juhtima, kuid pidi lõpuks leppima vastase paremusega.

Pärnakatele algas mäng hästi, kui Kristina Bannikova oma naiskonna juhtima viis.

Pärnu klubi sai eduseisu nautida vaid kuus minutit, sest 18. minutil seadis Ezmiralda Franja 11 meetri karistuslöögist jalule viigi.

Poolajale mindigi seisul 1:1. Teisel poolajal pärnakatel vastaste väravalukku enam lahti muukida ei õnnestunud. Hoopis Albaania naiskond haaras Lucie Gjini väravast 48. minutil eduseisu ja Megi Doci vormistas 80. minutil lõppskooriks 3:1.

Pärnakatel on kahe mängu järel kirjas võit ja kaotus. Miniturniiri viimases mängus minnakse esmaspäeval vastamisi võõrustajate naiskonna SFK 2000 Sarajevoga, kel seni kirjas võit Vllaznia üle. Sarajevo tiim mängib täna õhtul Moldova meistri SS Anenii Noiga, keda pärnakad avavoorus 2:0 võitsid.

Miniturniiril pääseb järgmisesse ringi vaid võitja.