Krahh! Vaprus kaotas karikasarjas kaks liigat madalamal pallivale meeskonnale

Pärnu Vapruse teekond karikasarjas lõppes 1/16-finaalis kaotusega Tallinna Legioni vastu. Foto on illustreeriv. Foto: Lilli Tölp

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond jäi karikavõistluste 1/16-finaalis mõneti üllatuslikult alla kaks liigataset allpool mängivale Tallinna Legionile.

Legion läks mängu esimese poolaja keskel Rejal Alijevi väravast juhtima ja kindlustas 3:0 võidu viimastel minutitel Šahrijar Abdullajevi ja Roman Grigorevskiy tabamusest.

Ehkki Legion lööb kaasa esiliiga B-tasandil, on tegemist tugeva meeskonnaga, mille ridades mängib palju meistriliigaski pallinud vutimehi. Sel aastal on nad võitnud liigas kõik 23 mängu ja juhivad turniiri teise koha meeskonna ees 19punktise edumaaga, kolmanda koha tiimi edestatakse koguni 29 punktiga.