Vändra sai väravarohkes mängus magusa võidu

Vändra Vaprus.
Vändra Vaprus. Foto: JK Vändra Vaprus fännileht / Facebook / Foto: Kristel Lepik

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond sai Võrus esiliiga B-tasandi 24. vooru mängus sealse Heliose vastu suureskoorilises mängus magusa võidu.

Vaprus jäi lähima konkurendi vastu esimese veerandtunni lõpuks kaotusseisu, ent suutis  Mihkel Jürgensteini ja Ander Paabuti tabamuse toel 38. minutiks ise juhtima minna. Poolajale mindi siiski viigiseisul, sest Valeri Šabanov suutis kohe pärast Vapruse tabamust skoorida.

Teise poolaja alguses viis Paabut Vändra meeskonna uuesti ette, kuid peagi oli Heliosel vastus jälle valmis, kui Raul Rebane tõi taas tabloole viiginumbrid.

Mängu saatuse otsustas Ranet Lepiku värav 71. minutil, mis kindlustas Vaprusele 4:3 võidu.

Tabelisse saadud punktilisa tõstis seitsmendal kohal paikneva Vapruse Heliose kannule. Vändra meeskonnal on 28 punkti, Heliosel kuuendana 30. Tagaajajad jäävad maha juba 15 punktiga. Liiga liider on 69 punktiga Tallinna Legion.

Vändra Vapruse järgmine mäng on tuleval laupäeval koduväljakul Kohtla-Järve Järvega.