Noored tennisistid kogusid Eesti meistrivõistlustel korraliku medalisaagi

Johannes Seeman
Johannes Seeman Foto: Eesti Tennise Liit/Facebook

Pärnu tennisistid naasid Tallinna Kadrioru tennisekeskusest Eesti noorte meistrivõistlustelt rikkaliku medalisaagiga.

Kuldmedali võitis Pärnu Kalevi tennisekooli esindaja Johannes Seeman, kes poiste U18 vanuseklassis koos Daniil Klinkaga sai paarismängu finaalis jagu pealinna duost Frederik Karma - Kristopher Karmat.

Poiste U14 arvestuses alistas Erko Nigula koos Villem Aadamsooga paarismängu finaalis kolmesetilises matšis Richard Martell Eegi ja Markus Kristofer Sinivee.

Seeman jõudis finaali üksikmänguski, kus ta jäi alla oma paarismängupartnerile Klinkale ja sai tasuks hõbemedali.

18aastaste noorte seas jäi pärnakas Lissi Kubre finaalis kolmes setis alla Anet Angelika Koskelile.

Tüdrukute U12 võistlusel jõudis paarismängus finaali Laura Rahnel, kes koos Grete Gulliga jäi alla Brit Martinile ja Katarina-Brit Eskenile.

Diandra Suitso ja Karola Suviste jäid piigade U14 vanuseklassi paarismängu finaalis alla Brit Martinile ja Andrea Rootsule.

Suitso ja Robert Raag pälvisid U14 võistlusel pronksmedali segapaarismängus.

Üksikmängus tõi Pärnusse pronksi U12 arvestuses Laura Rahnel.

U16 klassis võitis paarismängus pronksi Desire Pärn koos Mariela Pluutusega.

Kolmanda koha said tüdrukute U18 vanuseklassis ka Kärt-Triin Laagus ja Gendra Raag.