Vaprus pidi tunnistama Paide paremust

Karl Hütt
Paide linnameeskond alistas Rannastaadionil Vapruse.
Paide linnameeskond alistas Rannastaadionil Vapruse. Foto: Mailiis Ollino

Premiumi liiga 25. voorus läksid suvepealinna Rannastaadionil vastamisi Paide linnameeskond ja Pärnu Vaprus, kes tänavu omavahel seni vaid viiki mänginud. Seekordne matš lõppes aga külalisvõistkonna 3:0 võiduga.

Paide asus mängu juhtima 63. minutil, kui täpne oli Martin Kase. Külaliste eduseisu suurendas 69. minutil Tarmo Neemelo, kes sekkus mängu vahetusest. Lõppseisu 0:3 vormistas 78. minutil Henri Välja.

Vaprusel on tabelis kirjas üheksa punkti, sellega asub tiim viimasel, kümnendal kohal. Üheksandat kohta hoidval Viljandi JK Tulevikul on punkte 14.

Vapruse järgmine mäng toimub juba nädalavahetusel, kui augusti viimasel päeval kohtuvad pärnakad piirilinnas Narva Transiga.