Paikuse motoklubi eestvedaja Toivo Nikopensius tõi Leedu enduurosprindilt teise auhinna. Foto: Urmas Luik

Paikuse motoklubi esinumber Toivo Nikopensius võitis Leedu väikelinnas Kalvarijas enduurosprindi Balti meistrivõistluste kolmandal etapil üle 50aastaste seenioride klassis teise auhinna. Esikohale tuli Leedu äss Danielius Žoštautas ja kolmandana lõpetas võitja kaasmaalane Gintautas Igaris.

Kokku võistles Kalvarija sprindil 96 sportlast ja paremus selgus tosinas arvestuses.

Enduurosprindi Eesti meistri- ja karikavõistluste viimane etapp sõidetakse 6. oktoobril Tartumaal Väike-Rakkes. Kestuskrossi Eesti meistrid ja karikavõitjad selguvad 13. oktoobril Paikuse külje all Reiu liivakarjääri rajal.