Naiste jalgpalli rahvaliigas mängiti eelmisel nädalal poolfinaalid, kus võidurõõmu maitsesid FC ERR ja Pärnu JK Vaprus.

Vaprus läks vastamisi Viimsi MRJK naiskonnaga. Viimsi keskkooli staadionil mängitud matšis asusid pärnulannad kaheksandal minutil juhtima, kui võrku sahistas Laura Usta. Kaks minutit hiljem oli tablool juba viigiseis, kui Viimsi poolelt skooris Kristi Vaks.

Võitja selgitamiseks tuli appi võtta penaltiseeria. Vaprakeste hüüdnime kandev naiskond säilitas seal külma närvi ja võitis 2:0.

Teises poolfinaalis alistas FC ERR 7:3 Tartu JK Welco.

ERR ja Vaprus läksid finaalis vastamisi mullugi, kui võitjaks tuli Pärnu naiskond. Tänavune finaal algab 11. oktoobril kell 18.30 Tallinnas Snelli staadionil.