Suur pildigalerii: Pärnu pikima traditsiooniga jooksu võitjad vahetusid

46. korda toimunud, Pärnu pikima traditsiooniga klubidevaheline Kadrijooks sai uued võitjad, sest varem naistest kuuel korral võidutsenud Birgit Pihelgas ja meestest neljal korral parim olnud Karl Mäe ei osalenud.

Meestest tuli võitjaks kunagine jalgrattur Timmo Jeret, kellel otsene seos 46 aastat tagasi toimunud esimese kadrijooksuga, kus osales tema vanaisa, omaaegne rattaäss Ants Jeret.

Timmo Jeret läbis 3000meetrise distantsi ajaga 9.44 ja edestas teisele kohale tulnud Martin Tarkpead 39 sekundiga. Kolmanda koha saanud Alari Lumberg kaotas võitjale juba minuti ja 35 sekundiga.

Naiste arvestuses finišeeris 1000 meetri distantsil esimesena kergejõustiklane Kelly Ehavee, ületades lõpujoone 3.35ga. Elnora Arik kaotas talle kolme ja Kertu Luik kümne sekundiga.

Spordiklubidest oli jooksul kõige enam Altiuse esindajaid: 59. Suusaklubi Jõulu eest läks rajale 26 jooksjat, Pärnu sõudeklubi ja Anu jooksutrennide värvides osales 18 sportlast.

Altiuse treeneri Romet Mihkelsi õpilasi oli rajal 43, Jõulu juhendaja Anu Taveteri hoolealuseid 23, Anu Teppo (Anu Jooksutrennid) ja Rauno Kirschbaumi (SK Altius) treenitavaid osales 18.