Krossisõitjad lõpetasid hooaja Ohekatku rajal

Ohekatku krossi superfinaalis tuiskas rajale 11 autosportlast.
Ohekatku krossi superfinaalis tuiskas rajale 11 autosportlast. Foto: Pille Russi

Pärnumaa tehnikaspordiklubi Erki Sport superkrossi karikasarja viimasel etapil jahtisid autosportlased Raplamaal Ohekatkul kuues masinaklassis Baltic Truck Trade'i auhindu.

Noorte võidusõitjate konkurentsis oli kiireim Honda Civicut taltsutanud Romet Reisin, teise poodiumikoha hõivas sama marki autol sõitnud Karl-Kenneth Neuhaus ja kolmandaks tuli Armin-Marlon Mängel (Opel Calibra). Esikveoliste autode finaalsõidus tuiskas esimesena finišisse Aivo Ojala (Honda Civic), kannul Kristofer Lupp (Mitsubishi Colt) ja Martin Kutser (Volkswagen Golf 2).

Tagaveoliste autode RWD klassis napsas etapivõidu Vjatšeslav Serov (Ford Sierra Cosworth), teise auhinna teenis Silver Viilas (BMW 318) ja kolmandaks tuli Margo Soomets (Ford Fiesta MK6).

Vabaklassis pani oma paremuse taas maksma Ainar Arula (Mitsubishi Lancer EVO 6), võitjale järgnesid Arvo Aarde (Subaru Impreza) ja Karol Pert (Volkswagen Golf 2). Rahvakrossi konkurentsis sai etapivõidu Erki Külvi (Honda Civic), madalamad poodimikohad kuulusid Vahur Kupperile (Opel Kadett) ja Margus Suigusaarele (Opel Astra). Superfinaalis võitis kindlalt kodurajal kihutanud Martin Kutser, teise auhinna teenis Erki Külvi ja kolmas oli Silver Viilas.

Krosskartide finaalsõidus tuiskas esimesena üle lõpujoone Laur Langeproon, teisena lõpetas Karl Marin Miliste ja kolmandaks tuli Marti Sepp. Pika ja sündmusrohke võistluspäeva viimases vaatuses, mehaanikute sõidus osutus 13 konkurendi seas kiireimaks Alar Allik (Mazda MX3), võitjale järgnesid Kristjan Roosmaa (Volkswagen Golf 2) ja Siim Sunni (Volkswagen Golf 1).