PJK tümitas punast laternat

Jalgpall. Foto on illustreeriv.
Jalgpall. Foto on illustreeriv. Foto: Caro/ScanPix

Pärnu jalgpalliklubi meeskond sai koondisemängude pausi ajal mängitud esiliiga B-tasandi vahele jäänud 29. vooru matšis väravafestivalis jagu liiga punasest laternast Lasnamäe Ajaxist.

Joonas Sild avas skoori teisel minutil ja kuuendaks minutiks oli pärnakate eduseis Risto Pärnati tabamuse järel juba 2:0. Enne vahaajale minekut said värava kirja veel Risto Kauniste ja Kein Makovei ja poolajavile kõlades näitas tabloo 4:0.

Teisel poolajal vormistas Makovei kahe tabamusega kübaratriki, mis tähendas Pärnu meeskonna 6:0 võitu.

Pärnu jalgpalliklubi meeskonnal on 32 mängu järel 55 punkti, millega hoitakse neljandat kohta. Kolmandal tabelireal Kohtla-Järve Järvest jäädakse maha viie punktiga, Nõmme Unitedit edestatakse punktiga.

Pärnakate järgmine mäng on pühapäeval, kui külla sõidetakse Paide linnameeskonna U21 esindusele.