Taekwondo‘kaid saatis Kohtla-Järvel edu

Joosep Laik
Pärnu taekwondo klubid naasid Eesti karikavõistlustelt medalitega.
Pärnu taekwondo klubid naasid Eesti karikavõistlustelt medalitega. Foto: Krutov Valentin

Laupäeval toimusid Kohtla-Järvel Eesti karikavõistlused.

Pärnu taekwondo klubi peatreeneri Robert Trofimovi sõnutsi võttis võistlusest osa üle 100 sportlase. Pärnust oli nagu tavaliselt kaks klubi: Pärnu taekwondo klubi ja spordiklubi Do-Jang kokku 23 võistlejaga. Kompleksharjutustes krooniti parimaks pärnakas Julian Loginov. Hõbedale tulid Vete-Mari Kuningas ja Karl Kristofer Klaassepp ning pronksile Damir Sobolev ja Karina Bogatšenko.

Sparringus kuni 69kilogrammiste kategoorias oli edukaim Karl Kristofer Klaassepp. Kuni 40kiloste klassis saavutas Julian Loginov samuti esikoha. Kuni 43 kilogrammi kaaluvate kategoorias võitis Henri Merivälja. Üle 60kiloste kategoorias tuli võitjaks Einar Rinso ja kuni 72kiloste seas teenis Kuningas teise koha. Kuni 42 kilo kaaluvate klassis sai samuti teise koha Sulo Kinnunen.