Piiroja ja Nõmme duell pani jooksuhooajale punkti

Jõulumäe 34. metsajooksul osales ligemale 250 spordisõpra.
Jõulumäe 34. metsajooksul osales ligemale 250 spordisõpra. Foto: Jõulumäe tervisespordikeskus

Ligemale 250 lippajat-käijat lõpetas hooaja Jõulumäe 34. metsajooksuga, kus võisteldi 9,8kilomeetrisel põhidistantsil, lapsed läbisid lühemaid radu.

Metsajooksu esikoha pärast pidasid lahingut Raio Piiroja ja Marek Nõmm. Pikema õlekõrre tõmbas seekord Nõmm, kelle lõpuajaks märgiti 30.20,1. Piiroja kaotas talle 46,8 sekundiga. Kolmandana lõpetas Martin Tarkpea, finišeerides võitjast veidi üle poolteise minuti hiljem.

Naistest oli ajaga 33.51,4 kiireim Olga Andrejeva, lõpetades üldarvestuses kuuendal kohal.

Jõulumäe tervisespordikeskuse 42. tegutsemisaastat ja jooksuhooaja lõppu tähistaval võistlusel peeti arvestust 18 eaklassis. Võistlustel silkas 221 inimest, tervisekäimise rajale läks 28 osalejat.