Vollemehed pidasid Rakverega Vestmanni-Piibelehe võitluse

, veebilehe toimetaja
Võrkpall. Foto on illustratiivne.
Võrkpall. Foto on illustratiivne. Foto: Kristjan Teedema

Pärnu võrkpalliklubi meeskond sai Eesti-Läti ühisliigas põnevaks kiskunud matšis võõrsil Rakvere üle 3:1 võidu.

Avageimi pööras enda kasuks Rakvere meeskond, saades võidu numbritega 25:23. Kahes järgmises geimis oli kindlam Pärnu tiim, võttes võidud 25:22 ja 25:20.

Neljandas geimis oli Rakvere meeskonnal seisul 24:22 lauale lüüa geimpall, kuid pärnakad tulid rongi alt välja ja kallutasid mängu enda kasuks 29:27 ning said tabelisse neljanda võidu.

Pärnu meeskonnale tõid 17 punkti Chizoba Eduardo Neves Atu (+13) ja Ilja Kovaljov (+8). Atvars Ozolinsi panuseks jäi 11 punkti (+7).

Rakvere meeskonna resultatiivseim oli Taavi Nõmmistu 13 punktiga (+6).

Pärnakate rünnakuprotsent oli 54, vastastel 43. Pärnu meeskonna vastuvõtuprotsent oli 64, Rakverel 66. Pärnu mängumehed kostitasid vastseid viie ässpalliga, rakverlased vastasid kuue ässaga.

Pärnu meeskonnal on tabelis kaheksast mängust neli võitu ja 13 punkti, millega ollakse viiendal kohal.

Pärnu vollemeeste järgmine etteaste on homme õhtul Tallinnas Selveri vastu.