Show-tantsija vaheldusrikas töö: vahel tuleb laval vitsutada viinereid ja mängida kurja isa

Teistest natukene rohkem meeldib Kardole teha humoorikaid etteasteid.  FOTO: TV3/Mardo Männimägi

Populaarse telesaate “Su nägu kõlab tuttavalt” üks taustajõude on siitkandimees Kardo Kukk, kes tantsinud juba veerand sajandit, olles praegu 31. Meenutades oma lapsepõlve, tõdeb ta, et algul tundus kõik tantsuga seonduv nagu õudusunenägu. “Ma ei saanud terve öö magada ja nutsin, kui ema mainis, et paneb mind tantsutundidesse,” märkis ta.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Paarkümmend aastat tagasi ei tundunud tantsimine poisslastele ehk niivõrd atraktiivne kui nüüd. Praegu on eri tantsustiile väga palju ja see on niisama palju meeste- kui naistemaailm. Kardogi on emale utsitamise eest väga tänulik. “Ei oskaks paremat tööd enam ette kujutadagi. Sellest on saanud minu kirg ja kui selle eest makstakse ka, siis mida veel tahta,” väljendas mees rahulolu tantsijatööga.

Oma praegust elu iseloomustab tantsija järgmiste märksõnadega: seiklusrikas, glamuurne ja mitmekesine. Elu on tulvil tantsuelamusi ja üllatusi. Kahtlemata on suurim projekt, millega noor mees hõivatud on, pühapäevaõhtune paroodiasaade “Su nägu kõlab tuttavalt”, milles Kardo osaleb neljandat hooaega (kokku seitsmest).

16.11.2018 20.11.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto