Tütarklubi staatusest pääsenud käsipallurid said kolmanda tiitli

  • “Oli pisaraid, oli nuttu. Oli võitlemist ja lõpuks muidugi rõõmu, kui mäng läbi sai,” tunnistas Heinla üheväravalisest võidust pealinlaste vastu mängus, mis oli finaali eest.
  • Suur uudis on see, et pärnakad pole enam HC Tallinna tütarklubi, vaid eraldi tiim.
  • Kui varem läks kogu raha pealinna, siis enam mitte.

Toomas ja Merili Heinla õpilased on tänavu võitnud kolm tähtsat tiitlit.

FOTO: Erakogu

Kui kevadel tulid Pärnu noored väravpallurid Eesti meistriks ja paar kuud tagasi tõstsid võidukarika pea kohale rannakäsipallis, siis nüüd tegid nad kübaratriki ja võidutsesid Eesti karikavõistlustel. Samuti astusid nad suure sammu edasi ega ole enam HC Tallinna tütarklubi.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

2006. aastal ja hiljem sündinud HC Pärnu/Rageri poisid purustasid finaalturniiril, millest võttis osa kuus Maarjamaa parimat tiimi, vastased keskmiselt seitsme väravaga. Skoori – 16:15 – järgi jätkus põnevust vaid teise koha saanud pealinnaklubi HC Tallase vastu.

“Ma pole poisse varem nii motiveerituna küll näinud: nagu lõvid platsil!” kirjeldas treener Toomas Heinla finaalturniiril avanenud vaatepilti. “Nad oli võitluseks valmis: innustasid üksteist ja mängisid väga hästi.”

Turniiril, kus kõik mängisid kõigiga korra läbi, kujunesid tähtsamateks matšideks kohe kaks esimest: hilisema pronksitiimi Põlva ja pealinlastega, kes pälvisid hõbeda. Puhata said meie poisid kahe pooletunnise lahingu vahel kõigest 50 minutit.

“Oli pisaraid, oli nuttu. Oli võitlemist ja lõpuks muidugi rõõmu, kui mäng läbi sai,” tunnistas kunagine käsipallikoondislane, nüüd noori juhendav treener üheväravalisest võidust pealinlaste vastu mängus, mis oli finaali eest.

Tagasi üles