Sisukord
Sport
Postimees

Võrkpalluritel lubati pidutseda ja James Bondi mängida

3 min lugemist
  • “Miinus 11 kraadi annab praegu ilmselt tunda, meie Brasiillia poisi Pablo (Atu, M. P.) pealt on näha, et nii kui õli külmaks kisub, hakkab kohe hanguma,” seletas Tamar Nassar.
  • “Kas nad just 90–100ga sõitsid, aga 70–80ga kindlasti,“ arvas Avo Keel.
  • “Euromäng ju, võinuks rohkem nautida! Tahaks näha, et terve meeskonna silmad säravad,” avaldas Martti Keel.
Avo Keel andis kõva vastase vastu mängijatele vabad käed. FOTO: Tairo Lutter

Pärnu võrkpalliklubi pidi CEV Challenge Cupi 1/16-finaali avamängus tunnistama Itaalia klubi Monza Vero Volley 3:0 paremust.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Suvepealinlased alustasid kodusaalis hästi ja haarasid initsatiivi, juhtides esimeses geimis 18:15, mille peale itaallaste peatreener aja maha võttis. Sellest oli külalistele kasu, sest peagi oli seis 18:18.

Esimese perioodi kõige valusam moment tabas pärnakaid 25:24 eduseisus, kui kasutada oli teine geimpall. Silver Maari tõste järel tahtsid palli vastaste poolele maha virutada nii Chizoba Neves Atu kui Ilja Kovalov, kuid üksteist segati ja pall maandus audis.

Pärast matši raputas Pärnu peatreener Avo Keel endalegi tuhka pähe. “Võtsin sidemängija välja ja jätsin ütlemata, kellele tõsta tuleb. Nii läksid Chizoba ja Kovalov korraga ründama. See oli valus,“ tunnistas ta.

Pärnul oli avavaatuses koguni neli geimpalli, kuid periood kuulus Itaalia klubile 30:28, kes mõni päev tagasi tegi tuule alla Euroopa tippmeeskonnale Perugiale.

Pinget ja närvikõdi jätkuski vaid esimesse geimi, sest kahes järgmises oli saapamaalaste üleolek kindlam: 25:18 ja 25:21. Pärnu osutas küll visa vastupanu, kuid ise enam ette ei pääsenud. Teises geimis murduti seisul 15:15, kolmandas 17:17-l.

Suvepealinlaste kapteni Martti Keele sõnade järgi pakkus veidi rahulolu tõsiasi, et geimide keskpaigani suudeti vastu panna. “Aga ei jäänud rahule meie olekuga väljakul. Euromäng ju, võinuks rohkem nautida! Tahaks näha, et terve meeskonna silmad säravad. Mehed olid keskendunud ja võitlesid, aga lõbus pidanuks ka olema,” avaldas kapten.

29.11.2018 01.12.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto