Kaitseväest Simple Sessionile: Tegin sõidud ära, tõmbasin vormi selga ja otse Tapa poole teele

  • Ajateenija tunnistas, et kaitseväe pärast sõit roostes ei olnud, kuna igal linnaloal jõuab ta kahel korral Raba siseparki sõitma.
  • Teise pileti teenis Chris Patrick Tilk. “See pääse tähendab mulle ülipalju. Olen selle nimel palju vaeva näinud! Ja see võistlus toimus veel minu kodupargis, kus olen palju viibinud ja üritanud piire nihutada.”
  • “Raba 5 on Eesti kõige mitmekülgsem park: seal on igale ekstreemsportlasele midagi,” kinnitas Tilk, kelle unistus on pääseda Simple Sessioni finaali ja tulevikus X-mängudele.

Paldiskis Kalevi jalaväepataljonis aega teeniv Meelis Erm sai kodulinna võistlusel esikoha.

FOTO: Simple Session

Möödunud nädalavahetuse ekstreemspordivõistluse Simple Session kvalifikatsiooni Road to Simple Session käigus võõrustas Pärnu Raba ujulasse ehitatud siserulapark Eesti parimaid BMX-rattureid ja rulatajaid. Põhivõistlusele pääses Raba 5 keskuse eelvoorudest kaks kohalikku: BMX-tänavasõitja Chris Patrick Tilk ja rulataja Meelis Erm.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Paldiskis Kalevi jalaväepataljonis aega teeniv, kuid praegu Tapal tulejuhtimise kursusel Erm sai kodulinna võistlusel esikoha. Kaitseväelasena ei pidanud ta põdema, kas saab osaleda, sest sealsed tulid talle vastu ja andsid linnaloa.

“Võistlus toimus pühapäeval, pidin olema kella 20ks Tapal. Vahepeal kartsin, et äkki ei jõuagi finaalsõite teha ja uurisin ülematelt, kas tohin hilineda,” jutustas Erm. “Õnneks jõudsin aega ja tegin oma sõidud ära, tõmbasin vormi selga ja otse auto peale ning Tapa poole teele.”

Kuldse autasu saavutanu ­arvas, et võit tuli suuresti tänu sellele, et ta käib ülejäänud Eesti rulatajatest Raba 5 pargis tihedamini sõitmas. “Sellegipoolest oli konkurents tihe, kogu Eesti paremik oli kohal,” lisas Erm.

Tagasi üles