Kaitseväest Simple Sessionile: Tegin sõidud ära, tõmbasin vormi selga ja otse Tapa poole teele

Rulataja Meelis Erm. FOTO: Simple Session

Möödunud nädalavahetuse ekstreemspordivõistluse Simple Session kvalifikatsiooni Road to Simple Session käigus võõrustas Pärnu Raba ujulasse ehitatud siserulapark Eesti parimaid BMX-rattureid ja rulatajaid. Põhivõistlusele pääses Raba 5 keskuse eelvoorudest kaks kohalikku: BMX-tänavasõitja Chris Patrick Tilk ja rulataja Meelis Erm.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Paldiskis Kalevi jalaväepataljonis aega teeniv, kuid praegu Tapal tulejuhtimise kursusel Erm sai kodulinna võistlusel esikoha. Kaitseväelasena ei pidanud ta põdema, kas saab osaleda, sest sealsed tulid talle vastu ja andsid linnaloa.

“Võistlus toimus pühapäeval, pidin olema kella 20ks Tapal. Vahepeal kartsin, et äkki ei jõuagi finaalsõite teha ja uurisin ülematelt, kas tohin hilineda,” jutustas Erm. “Õnneks jõudsin aega ja tegin oma sõidud ära, tõmbasin vormi selga ja otse auto peale ning Tapa poole teele.”

Kuldse autasu saavutanu ­arvas, et võit tuli suuresti tänu sellele, et ta käib ülejäänud Eesti rulatajatest Raba 5 pargis tihedamini sõitmas. “Sellegipoolest oli konkurents tihe, kogu Eesti paremik oli kohal,” lisas Erm.

04.12.2018 06.12.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto