Taipoksijad tõid Poolast kaks medalit

Gdanskis lõppenud Poola lahtistel kick-poksi meistrivõistlustel teenisid Pärnu taipoksi klubi Power Fight Team sportlased hõbe- ja pronksmedali.

Anne-Mari Matsile kuulus kuni 57 kilo kaaluvate neidude konkurentsis kohaliku võistleja järel hõbemedal. Juunioride võistlusel sai pronksi võitnud Antti Pelberg 70 kiloste hulgas avaringis vastasest kenasti jagu, kuid pidi poolfinaalis tunnistama hilisema võitja nappi paremust.

Seenioride 81 kilo kehakaalus sai Toivo Pettinen neljanda koha ja sama tulemusega lõpetas Poola meistrivõistlused Romet Tammistu, kes astus üles 75kiloste juunioride arvestuses.

Eesti delegatsiooni kuulunud Rakvere sportlastest sai Aap Vels oma kehakaalus teise koha ja Taur Guitor oli neljas. Gdanskis pakkusid poolakatele konkurentsi Läti, Leedu, Valgevene, Saksamaa ja Eesti poksijad.