Pärnu seinatennisistid võistlesid Riias

Balti juunioride turniiril osalesid (vasakult) Regina Reimaa, Eveli Mälk, Christin Morin, Karmo Aab, (taga) Lauri Laud j aLaura-Liisa Lilleleht. Foto: Erakogu

Riias Balti juunioride squash’i-turniiril jõudsid pärnakad kahel korral poodiumile.

Tüdrukute U17/19 vanuserühmas saavutas 15aastane Pärnu klubi Castor Squash esindaja Eveli Mälk teise koha, jäädes finaalis 0:3 alla Läti noortekoondislasele Anna Esinale.

Kolmandaks tuli Valga TSK mängija Regina Reimaa. Pärnu mängija Laura-Liisa Lilleleht jäi samas kategoorias neljandaks.

U13 tüdrukutest võitis pärnakas Christin-Anette Morin kolm ja kaotas ühe matši, tulles teisele kohale.

Poiste U17/19 grupis sai Pärnu klubi mängija Lauri Laud üheksanda koha.