Lihula vutimeeskond sai aastalõputurniiril teise koha

Pärnu Postimees
Lihula jalgpalliklubi meeskond võitles ennast Tallinnas Eesti jalgpalli liidu aastalõputurniiril kolmanda liiga kolmandal turniiril finaali, kus pidi tunnistama Võru Heliose II tiimi nappi paremust. Foto: Mailiis Ollino

Kaarel Pikkmets viis Lihula võistkonna finaalis teisel minutil juhtima, aga Raul Rebase ja Andrei Tjunini tabamuse järel asus Helios II seitsmendal minutil omakorda 2:1 ette. Rebase teine värav viis Helios II juba 3:1 juhtima, lõppseisuks jäänud 3:2 vormistas Reilo Mark Lihula tiimist.

Turniiri parimaks mängijaks valiti finaalis kahel korral skoorinud Rebane (Võru Helios II), parimaks väravavahiks tunnistati Lihula puurilukk Randel Plaas. Turniiri suurim skoorija oli viis väravat löönud Kristofer Kask (Maarjamäe Igiliikur).

Lihula tiimiga samas alagrupis pallinud Vändra Vapruse II meeskond kogus kaks võitu ega pääsenud kohamängudele. Pärnu Poseidoni II meeskond sai kirja kolm kaotust ja pidi leppima alagrupis neljanda kohaga.