Mudelisportlased pävisid tunnustust

Eesti tehnika- ja spordiliit tunnustas Tallinna botaanikaaias galal mulluseid parimaid lennu- laeva- ja automudeliste ja raadioamatööre.

FOTO: Erakogu

Eesti tehnika- ja spordiliit tunnustas Tallinna botaanikaaias galaõhtul eelmise aasta parimaid lennu-, laeva- ja automudeliste ja raadioamatööre.

Aasta parimatele jagati välja karikad ja Eesti meistrivõistlustel medali võitnutele meened.

Sindi klubist olid mullu edukamad Karmen ja Karin Mets ning Andy Aron.

Karin Mets võitis Eesti meistrivõistlustel esikoha PR-24 klassis noorte arvestuses, teise koha PR-24 klassis juunioride seas,  pronksi N-14 klassis ja ES-32 klassis juunioride hulgas.

Karmen Mets tuli meistriks F1-32 klassis ja PR-24 klassis ja hõbedale Open-12 klassis.

Eesti tehnika- ja spordiliit tunnustas Tallinna botaanikaaias galal mulluseid parimaid lennu- laeva- ja automudeliste ja raadioamatööre.

FOTO: Erakogu

Andy Aron pälvis meistritiitli Open-12 klassis, oli teine ES-32 ja ES-24 ja kolmas F1-32 klassis.

Sel aastal oli parimate juhtrajasõidu mudelistide selgitamine kahes nooremas vanusegrupis paras pähkel, sest veel noorteklassis võistlev Benno Bert Põldäär oli tulemustelt edukam kui Reimo Põhjakas. Samal ajal ei olnud Põldäär parim noortest. Parima noore karika sai endale Rasmus Blitner Äksist. Parim juunior oli Benno Bert Põldäär Haapsalust ja juba traditsiooniliselt läks parima mudelisti karikas üldarvestuses Kaiar Tammelehele Sauelt.

Ilmar Viira rändkarika sai aastaks oma valdusse Põldäär.

Tagasi üles