Vollesangarite peatreener: Meil on praegu sama tunne nagu Kolumbusel, kes avastas Ameerika

  • “Tohutu emotsioon! Olin nii rõõmus, samal ajal ei saanud aru, mis toimub, millega me hakkama saime. Siiani ei saa. Kindlasti minu karjääri tipphetk!” rõõmustas Mõnnakmäe.
  • “Laeva peal andsin viis–kuus intervjuud, eile õhtul pärast mängu läks lugemine sassi, sadamaski olid meedia esindajad ees,” rääkis Ojamets.
  • Kaaslinlase, koondise kapteni Mõnnakmäe kohta jätkus peatreeneril vaid kiidusõnu.

Naised ja fännid rõõmustavad edasipääsu üle, Andrei Ojametsale (vasakul) pole see veel siiani kohale jõudnud.

FOTO: Sander Ilvest

Fenomenaalne, vägev, imeline – ilmekaid sõnu, millega iseloomustada võrkpalli rahvusnaiskonna saavutust, võib loetlema jäädagi.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Vaprad Eesti naised ainult ei pääsenud finaalturniirile, Euroopa tippude sekka, vaid võitsid valiksarja alagrupi, kus edestasid Soomet, Tšehhit ja Rootsit. Ühtlasi tegid nad Maarjamaa naiste spordi ajalugu, sest ühegi olümpiaala õrnema soo esindus pole varem MM- ega EM-finaalturniirile pääsenud.

Imelise tulemuse taga on kaks pärnakatki, kelle roll rahvuskoondise edus oli vaat et kõige suuremgi. Esiti mõistagi kaval peatreener Andrei Oja­mets, kes selle tiimi nii vägevalt mängima pani. Teiseks sidemängijast kapten Julija Mõnnakmäe, kelle dirigeerimise ja täpsete tõstete toel võit saavutati.

Tagasi üles