E, 11.12.2023

Noored käsipallurid püsivad liidri kannul

Märt Pilme
, reporter
Copy
HC Pärnu tiim. Tagareas vasakult: treener Merili Heinla, Karl-Vahur Vahemets, Kaspar Timusk, Oskar Viin, Averi Hännile, Jan-Bret Maiste, Gregor Jegorov, Raian Kuusk ja treener Toomas Heinla. Esireas vasakult: Gerrit Järv, Gregor Soomets, Henri Mitt, Samuel Einbaum, Rasmus Koel, Kristjan Heinla ja Kristofer Põld.
HC Pärnu tiim. Tagareas vasakult: treener Merili Heinla, Karl-Vahur Vahemets, Kaspar Timusk, Oskar Viin, Averi Hännile, Jan-Bret Maiste, Gregor Jegorov, Raian Kuusk ja treener Toomas Heinla. Esireas vasakult: Gerrit Järv, Gregor Soomets, Henri Mitt, Samuel Einbaum, Rasmus Koel, Kristjan Heinla ja Kristofer Põld. Foto: Erakogu

Nädalavahetusel tehti Viljandis algust noormeeste D-vanuseklassi ehk 2006. aastal ja hiljem sündinud käsipallurite Eesti meistrivõistlustega.

Kui mullu oli HC Pärnu/Rageri käsipalluritel vägev hooaeg ja nad teenisid medaleid nii karika- kui meistrivõistlustel ja rannaliivalgi, pole tänavu midagi muutunud ja noored püsivad medalikursil.

Avaetapil, kus mängiti seitse matši, võitsid kohalikud kuus ja väravatevahe jäi 63ga plussi. Õige napilt, ühe väravaga tuli alla vanduda vaid liider Põlva SK-le.

D-eaklassis osaleb kümme meeskonda, kes mängivad korra omavahel läbi. Seejärel selguvad viis paremat ja viis nõrgemat tiimi, kes samuti omavahel korra läbi mängivad. Lõplikud kohad selguvad teisel etapil mais Kehras, kus toimuvad põhiturniiri viimased mängud ja otsustavad kohamängud.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles