Sisukord
Elu
Paberleht

Mumbaist tagasi Pärnusse: Eestis on hea, sest lapsed saavad olla iseseisvad

4 min lugemist
Thea ja Thomas on mõlemad perekesksed inimesed, seega ei sobinud neile seitse päeva nädalas India töörütm. Pere kolis väiksesse Pärnusse, et nautida pereaega oma laste 11aastase Mia Norahi ja 2,5aastase Marc Jacobi seltsis. FOTO: Piret Aaslaid

Seitsme aasta eest tegi pärnakas Thea Tammeleht-Abraham kannapöörde: jättis siin töö ja kodu, kolis tütrega Mumbaisse ja hakkas seal ettevõtjaks, avades India päritolu abikaasa Thomas Abrahamiga magusaäri. Veel 2017. aastal Pärnu Postimehele antud intervjuus ütles Tammeleht, et Eestisse naasmine ei tule kõne alla. “Tuleksime hea meelega Eestisse, kui sealne ühiskond oleks natuke avatum ja sallivam ning minu teiselpoolel ei oleks probleeme töö leidmisega,” ütles Tammeleht-Abraham toona. Siiski, möödunud aasta märtsis kolis ta perega just Pärnusse. Niisama ootamatult, kui kunagi nelja kohvriga mindi Indiasse.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Thea ja Thomase käsitööna valminud martsipani- ja šokolaadimaiused läksid kohalikele väga hästi peale. Magusaäri õitses, pakkudes huvi kohalikele investoritele. Tekkis mõte ja väljavaade laieneda. Kuid selle aja peale oli hinges hakanud muidu nii perekeskset Thead kui Thomast, kes ühtäkki seitse päeva nädalas tööga hõivatud olid, närima mure. Nimelt tundsid nad, et nende lapsed – kahe ja poole aastane Marc Jacob ja teismeline Mia Norah – kasvavad üles võõraste inimestega. Neid toetavad ja abistavad ema-isa asemel teenijad ja autojuhid.

31.01.2019 02.02.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto