Sisukord
Arvamus
Paberleht

Raavo Raadik: Majandusminister, tee Putinit

2 min lugemist
Kindlasti on Pärnumaal tegutsevaist ettevõtteist saanud enim kriitikat bussifirma Atko. Sindi linna Sauga vallaga ühendava bussiliini kohta on vaid vähestel nimetatud piirkondade inimestel öelda midagi head. FOTO: Ants Liigus

Kindlasti on Pärnumaal tegutsevaist ettevõtteist saanud enim kriitikat bussifirma Atko. Sindi linna Sauga vallaga ühendava bussiliini kohta on vaid vähestel nimetatud piirkondade inimestel öelda midagi head.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Üldiselt ei kiruta bussijuhte. Arvestades busside kvaliteeti nende välimuse ja sõidul tekivate helide järgi tuleks enamiku juhtide ees müts maha võtta. Eeldan, et pole kerge alustada hommikul tööd bussiga, millel uksed ei avane. Hullem veel: pidurid kriiksuvad ja salong haiseb värske diisli või selle põlemisel tekkiva haisu järele. Salongi kulunud räpakusest või peatuste teatamisest ei maksa rääkidagi. Seevastu juhtide kangelaslikkus kolebussides inimlikkuse säilitamisel väärib eraldi tähelepanu. Üldjuhul suudavad nad selle säilitada ja peaksid asuma ettevõtet kiruvate reisijatega ühel pool rindejoont.

Nimetus “rindejoon” ei ole ülepaisutatud. Inimesed ei jõua tööle, noored kooli ja õnnetud juhid peavad kõik hilinejate kurjad pretensioonid-kaebused vahetult ära kuulama.

07.02.2019 09.02.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto