Pärnumaa vutitiimid harjutasid Taliturniiril noppimist

Hooajaeelsel Eesti jalgpalli liidu Taliturniiril löödi esiliiga B-tasandil osalevate Pärnumaa klubide mängudes palju väravaid, millest suurem osa tuli võrgust noppida meie meeskondadel. Foto: Marko Saarm / Sakala

Pärnu jalgpalliklubi meeskond jäi D-turniiril alla Tartu Tammeka U21 meeskonnale.

Tartlased võitsid avapoolaja 2:0 ja läksid teisel poolajal veerandtunnise mängu järel kolme väravaga juhtima. Reimo Madissoo vähendas mõni minut hiljem vahe taas kahe väravani, ent seejärel tabasid taas Tammeka vutimehed, kindlustades 4:1 võidu.

Pärnakad lõpetasid matši vähemuses, sest lõpuvile eel teenis teise kollase kaardi Ranet Ristikivi.

Pärnu jalgpalliklubi meeskonnal mängib Taliturniiril sel reedel Nõmme Unitediga ja 22. veebruaril Keila jalgpalliklubiga.

Vändra Vaprus sai E-turniiril suure kaotuse Tabasalu jalgpalliklubilt.

Kevin Künnapas viis pärnumaalased avapoolaja keskel küll juhtima, kuid poolajavileks leidis Vaprus ennast 1:2 kaotusseisust.  Teisel poolajal kõmmutas Tabasalu veel kolm väravat ja vormistas 5:1 võidu.

Vändra meeskonda ootab halliturniiril veel kaks treeningmängu: sel laupäeval minnakse vastamisi Paide linnameeskonna U21 tiimiga ja 24. veebruaril on vastas Põhja-Tallinna Volta.

Taliturniiril ei peeta turniiritabelit ega selgitata võitjat.

Esiliiga B-tasandi turniir algab Pärnu jalgpalliklubi meeskonnale 10. märtsil ja Vändra Vaprusele 17. märtsil.