K, 5.10.2022

Finnairi stjuardessid laulavad Pärnu lastega

Silvia Paluoja
, reporter
Finnairi stjuardessid laulavad Pärnu lastega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Soome stujardesside koor Finn­air Singers esineb koos Jana Tringi erakooli laulustuudio lastega kontserdil “Kulla kutse”, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale.
Soome stujardesside koor Finn­air Singers esineb koos Jana Tringi erakooli laulustuudio lastega kontserdil “Kulla kutse”, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale. Foto: Finn­air Singers

Esimest korda on Pärnus laval Soome stujardesside koor Finn­air Singers, mis esineb koos Jana Tringi erakooli laulustuudio lastega sel pühapäeval kontserdil “Kulla kutse”, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale. Pärnu kontserdimajas astub lavale koos nendega 216 esinejat, panuse rahvuslikku temaatikasse annab Pärnu Mai kooli ligemale 80 rahvatantsijatki.

Jana Trink rääkis, et koduriigi sünnipäeva tähistab erakool kontserdiga viiendat aastat ja ürituse pealkiri tuleneb kavast, milles kõlavad rahvalaulud uues kuues, tutvustamaks lastelegi meie üht põhiväärtusi – rahvakunsti.

Põhjanaabrite lennundusfirma Finnairi stjuardesside kooriga arendab naiskoor ­Põllepaelad sõprussuhteid ja 17. veebruaril ongi kontserdimajas suurel laval Pärnus nende esimene loominguline sõpruskohtumine.

“Otsisime sõpruskoori Soomest ja kui vaatasime videoid nende esinemistest lennujaamades ja lennukites, tundusid need lustlikud ja ­humoorikad. Meile sobivad,” põhjendas Trink.

Märksõnad
Tagasi üles