Mõisas laulavad kaks parimas eas meest

Pärnu Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Duo annab Tõstamaa mõisas kontserdi.
Duo annab Tõstamaa mõisas kontserdi. Foto: Maris Savik

Laulud sõprusest ja armastusest, mida on paslik laulda kahel parimas eas mehel, kõlavad 11 maakonnas ja just väiksemates paikades. Muu hulgas Tõstamaa mõisas, kus duo Kalle Sepp - Mikk Tammepõld teisipäeval, 19. veebruaril kohalikele kodumaiste lemmikute teoseid esitab. Mõnigi lugu on publikule tuttav lapsepõlvest.

“Pärnumaal on meid alati väga soojalt vastu võetud,” kinnitas Sepp. Mullu külastati Vändra kultuurimaja, kus saal oli rahvast täis. “Minu vanaema käis esimest korda minu esinemist vaatamas. Planeerisimegi nii, et viime kontserdi talle koju kätte.” Aasta lõpus kostitati pärnakaid muusikaga Bachi muusikalaudas Audrus.

Väikelinnades ja maakohtades esineda annab muusikute sõnutsi teistmoodi kogemuse: vastuvõtt soe ja südamlik, suhtlus publikuga vahetu. Inimesed julgevad pärast kontserti ligi astuda, autogrammi küsida ja pilti teha.

Möödunud aastal kohtas Tammepõld pärast Saku kontserti 80aastast vanaprouat, kes kurtis, et on kaotanud ära tema “Dramamama” albumi. “See pani mind meeldivalt imestama, et selline muusika kõnetab ka nii väärikas eas inimest,” meenutas laulja.

Tuuril „Unes või ilmsi“ tulevad esitusele palad, mis muusikute endi sõnutsi inimestele korda lähevad.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles