Pärnu politseijuht asus pealinnas uude ametisse

Pärnu politseijaoskonna juht Andres Sinimeri asub juhtima PPA logistikabürood.

FOTO: Madis Sinivee

Pärnu politseijaoskonda üle nelja aasta juhtinud Andres Sinimeri asus eilsest juhtima politsei- ja piirivalveameti (PPA) logistikabürood. Kohaliku politseijaoskonna juhi leidmiseks on välja kuulutatud avalik konkurss.

„Lääne prefektuuris ja Pärnu politseijaoskonnas sain töötada koos ääretult toredate ja asjalike kolleegidega. Siiski otsustasin võtta vastu uue väljakutse. Selliseid tööalaseid muudatusi on aeg-ajalt vaja teha, et jälle silmade särades edasi minna,“ rääkis Sinimeri. „Kindlasti on mul uues ametis väga palju õppida, kuid usun ja loodan, et ka anda.”

„Andres Sinimeri on Pärnu politseijaoskonna arendamisel teinud kahtlemata väga head tööd. Jaoskond on tema eestvedamisel olnud innovatiivne ja paistnud silma mitme eduka projektiga, olles sellega eeskujuks teistelegi,“ sõnas Lääne prefekt Kaido Kõplas. „Tänan teda selle eest! Ja muidugi on mul hea meel, et  kogenud politseinikuna jätkab ta tööd politsei- ja piirivalveametis. Soovin talle uues ametis edu!“

Pärnu politseijaoskonna juhi leidmiseks kuulutati 15. veebruaril välja avalik konkurss. Seni täidab jaoskonnajuhi ülesandeid Pärnu ennetus- ja menetlustalituse juht Üllar Kütt.

Tagasi üles
Back