Sisukord
Valimised 2019
Paberleht

Tänasest saab eelhääletada

2 min lugemist
Tänasest pühapäevani saab kindlates valimiskohtades ­eelhääletada. E-häält on võimalik anda 27. veebruarini. FOTO: Urmas Luik

Tänasest pühapäevani kestab riigikogu valimiste eelhääletamine riigi valimisteenistuse määratud hääletuskohtades. Pärnumaal on selleks Pärnu linnas Papiniidu 8 (Kaubamajakas) asuv jaoskond nr 10, mis on eelhääletuseks avatud 12–20.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

21.–27. veebruarini toimub elektrooniline hääletamine, mis lõpeb 27. veebruaril kell 18. Kolmel päeval, 25.–27. veebruarini 12–20 on võimalik eelhääletada kõigis valimisjaoskondades. 28. veebruarist 2. märtsini hääletamist ei toimu. Riigikogu valimiste päeval, 3. märtsil saab hääletada nii jaoskondades kui kodus 9–20.

Pärnu linna valimiskomisjoni esimees linnasekretär Tiina Roht palub eriti tähelepanelik olla Audru elanikel, sest seal on valijate arvu vähenemise tõttu varasema kuue valimisjaoskonna asemel neli ja esimest korda võetakse kasutusele mobiilne jaoskond. Mobiilne jaoskond asub põhikohaga Jõõpre raamatukogus, kuid kolib eelhääletuse kolmandal päeval Lavassaare lasteaeda-­algkooli. Nii antakse Lavassaare inimestele võimalus kohapeal hääletada, kuid ei tehtud sinna eraldi jaoskonda. Valimispäevaks kolib jaoskond tagasi Jõõpresse.

20.02.2019 22.02.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto