E, 2.10.2023

Käsipallinoored üllatasid treenerit ja teisigi

Märt Pilme
, reporter
Facebook
Comments 1
Pärnu poisid on kaitseformatsioonis vastastele müüri ette seadnud.
Pärnu poisid on kaitseformatsioonis vastastele müüri ette seadnud. Foto: handball.ee

Laupäeval kogunesid noored käsipallurid Harjumaale Raasiku spordihoonesse, et mõõtu võtta Tere miniliiga kolmandal etapil.

Kohaliku tiimi HC Pärnu/Rageri vanuseklassis ehk 2008. aastal sündinud poiste seas osales kaheksa tiimi. Niisama palju oli aasta vanemate esindusi. 

Toomas Heinla hoolealused läbisid alagrupiturniiri kahe võidu ja ühe kaotusega: HC Kehralt tuli vastu võtta kaotus 5:15, kuid Võru Kreutzwaldi kool alistati 14:7 ja HC Viimsi 18:3. See andis alagrupis teise koha.

Poolfinaalis läksid pärnakad vastamisi teise alagrupi võitja SK Tapaga, kellele tehti 15:8 tuul alla.

Finaalis tuli taas Pärnu vastaseks Kehra tiim, kellele alagrupis kaotati kümne väravaga. Turniiri tähtsaim mäng kujunes ülipingeliseks ja lõppes 10:10. Karistusvisetel näitasid täpsemat kätt ja raudsemat närvi Paikusel treenivad poisid, kes võitsid 4:3.

“Käisime kõige noorematega võistlustel ja poisid üllatasid mind ja ka teisi,” sõnas Heinla. “Enne turniiri arvasin, et mängime viiendale kohale, aga näe ...”

Võidukas tiimis mängisid Riko Talts, Marlon Aonurm, Sander Malinovskiy, Hendri Hapsalo, Jarek Kuldmaa, Allan Tinkus, Kaur Kuusk ja Albert Reinhold. 

Facebook
Comments 1
Tagasi üles