N, 1.06.2023

Galerii: suvel avatav spaahotell toob Pärnusse juurde 150 voodikohta

Raido Keskküla
, veebilehe toimetaja
Facebook Twitter
Comments

Juunis Pärnu ranna piirkonnas avatav hotellikompleks Wasa Resort toob suvepealinna juurde 150 voodikohta. Ajaloolise Wasa asemele tuleb sellest aastast kaks eraldi hotelli: Wasa taastusravihotell ja neljatärnispaa Wasa Resort.

Wasa Resortis on spaa ja restorani kõrval 56 hotellituba ja hoovialal apartemendid, kus külalistel on peale eraldi sissepääsu ja terrassi oma kööginurk. Avatud planeeringuga kaasneb suur suletud pargiala, kus lapsed saavad turvaliselt joosta.

Pärnu abilinnapea Rainer Aaviku kinnitusel loob uue spaa tulek suvepealinna senisest rohkem puhkevõimalusi ja suurendab konkurentsi. “Wasa Resorti erisuse loovad omanäolised apartemendid ja suletud pargiala. Konkurents majutuse pakkujate vahel küll tiheneb, kuid usun, et uude spaahotelli jätkub külastajaid tänu selle eristuvale kontseptsioonile,” lisas Aavik.

Wasa Resort avab uksed 2019. aasta suvel. Hoone on projekteeritud KOKO arhitektide eestvedamisel, arhitektuuri on loonud Liis Uustal ja sisearhitektuuri Kadri Kaldam. Ehitab Eston Ehitus ja hotelli rajamist rahastab erakapitalil põhinev Supeluse Maja OÜ.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles