Indrek Tarand: Kindralstaap oleks eeldanud, et toon rohkem tulemust (18)

Kalev Vilgats
, Pärnu Postimehe arvamustoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Indrek Tarand kogus eilsel valimistepäeval 1057 häält.
Indrek Tarand kogus eilsel valimistepäeval 1057 häält. Foto: Mailiis Ollino

Sotside esinumber Pärnumaal, Euroopa Parlamendi liige Tarand tõdes, et ülesanne, mis talle anti, oli algusest peale raske, kuna Pärnumaad peeti EKRE tugipostiks ja väga paljud kogenud poliitikud ei söandanud EKREga tolle kodutanumal rinda pista.

Indrek Tarand kogus eilsel valimistepäeval 1057 häält. “Kui minul paluti see töö enda peale võtta, siis toimisin oma parema jõu ja teadmiste kohaselt. Kindralstaap oleks eeldanud, et toon rohkem tulemust, aga nullist 1000ni tõusta pole kõige hullem. Olen väga rõõmus nende Pärnumaa inimeste üle, kes taipasid, mida ma esindan ja hääletasid selle poolt,” ütles Tarand. “Tallinna poisina oleksin ma ehk Tallinnas suutnud midagi enamat, aga alati tuleb mõelda tervele Eestile,” lisas Tarand. Mis puudutab Eesti uue valitsuse kokku panemist, siis väitis Tarand tal puuduvat 100protsendise kindlust, et ei teki Läti- ja Rootsi-laadseid probleeme.

Kommentaarid (18)
Copy
Tagasi üles