P, 29.01.2023

Galerii: päikegi ühines "Anname au!" algusega Pärnu rahvarohkel Keskväljakul

Galerii: päikegi ühines "Anname au!" algusega Pärnu rahvarohkel Keskväljakul
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kampaania "Anname au!" saab tänavu alguse Pärnu Keskväljakul, kus toimuvad Sinilillejooksud ja uudistada saab kaitseväe, politsei ja päästjate tehnikat.
Kampaania "Anname au!" saab tänavu alguse Pärnu Keskväljakul, kus toimuvad Sinilillejooksud ja uudistada saab kaitseväe, politsei ja päästjate tehnikat. Foto: Lilli Tölp

„Minge teatri ette, seal on nii põnev!“ juhatab Pärnus mööda Rüütli tänavat sõitev mees telefonitsi kedagi, kes mobiili teises otsas.

Pärnu Keskväljakul on tõesti põnev igas eas inimestel. Väljas on päästeteenistus ja politsei- ja piirivalveamet oma varustusega, Kaitseliidu Pärnumaa malev ja Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond, Eesti NATO lahingugrupp ja Pärnu haigla enda telgiga. Rahva hulgas liiguvad Naiskodukaitsjad, kes koguvad kauni sinililleõie eest annetusi heategevuseks. Sel kevadel aitab sinilillesümboolika müügitulu toetada vigastatud veterane ja nende lähedasi, aga ka taastusravi seadmete muretsemist Lõuna-Eesti haiglale, MTÜ Peaasjadel edendada elanike vaimset tervist, rajada Võrru välijõusaali, abistada Eesti invaspordi liitu istevõrkpalli treeningutest osavõtmisel.

Märksõnad
Tagasi üles