Autosportlased kihutasid Taali krossirajal

Võidusõidud Taali krossirajal pakuvad tehnikaspordifännidele ohtralt teravaid elamusi. Foto: Pille Russi

Tehnikaspordiklubi Erki Sport superkrossihooaja teise etapi, Sekk autokaupade karikavõistluse võitjad selgusid Taalis.

Esikveoliste autode klassis oli kiireim Opel Astrat taltsutav Tauri Jaanson, teise auhinna teenis Janno Pagar (Honda Civic Type R) ja kolmandaks tuli Kert Klemmer (Volkswagen Golf II). Tagaveoliste autode finaalis tuiskas esimesena finišisse Andrus Vendel (BMW 318), kannul Kris Hahn (BMW 318) ja Vjatšeslav Serov (Ford Sierra RS Cosworth). Vabaklassis pani oma paremuse veenva ülekaaluga maksma Ainar Arula (Mitsubishi Lancer EVO VI), võitjale järgnesid Sten Sander (Subaru Impreza) ja Marko Andreas Muru (Honda Civic Type R). Rahvakrossis oli parim Kevin Allik (Mazda MX 3) ja kuni 18aastaste noorte esimese auhinna sai Marten Põder (Volkswagen Golf II).

Pika ja sündmusrohke võistluspäeva viimases vaatuses, seitsme ringi pikkuses superfinaalis kihutas esimesena üle lõpujoone Kris Hahn, teiseks tuli Janno Pagar ja kolmanda auhinna pälvis Kevin Allik.

Superkrossi järgmine etapp sõidetakse 19. mail Harjumaal Laitse rallipargi rajal.