Olümpialootused pälvisid noorsportlase stipendiumi

ERGO Insurance SE neljandat aastat välja antava noorportlaste stipendiumi pälvis kümnevõistleja Janek Õiglane.

FOTO: BEN STANSALL/AFP

ERGO Insurance SE väljaantava noorportlaste stipendiumi pälvisid pärnumaalastest rajaaerutaja Joosep Karlson ja kümnevõistleja Janek Õiglane.

Neljandat aastat noorsportlasi toetav ERGO jagas sel aastal stipendiumideks 25 000 eurot. Laekunud oli 91 taotlust ja 2200eurone toetus anti kümnele sportlasele ja 3000eurone stipendium sulgpalli paarismängu duole.

Hindamiskomisjoni töös osalesid pikaajalise tippsportlase kogemusega ekspert Allar Levandi, Eesti Olümpiakomitee spordidirektor Martti Raju, noorsportlane ja mullune stipendiaat Kristjan Koll, ERGO esindajad Alo Alunurm, Erko Makienko ja Tarmo Koll.

ERGO Insurance SE neljandat aastat välja antava noorportlaste stipendiumi pälvis rajaaerutaja Joosep Karlson.

FOTO: Aerutaja.ee

„Kõigil valituks osutunud sportlastel on potentsiaali lüüa läbi tipptasemel ja saavutada kõrgeid kohti tiitlivõistlustel. Nad on paistnud silma pühendumise ja selgete eesmärkidega. Paljusid selle aasta kandidaate ühendab soov pälvida koht 2020. aasta Tokyo suveolümpiamängudel või 2022. aasta Pekingi taliolümpiamängudel. Meie soov on anda panus, et noortel sportlastel oleks muretum teekonda jätkata,“ rääkis ERGO juhatuse liige Tarmo Koll.

Tagasi üles