Sisukord
Sport
Postimees

Tulevane käsipallipealinn? Noored tüdrukud tegid võimsa tulemuse

1 min lugemist
HC Pärnu/Rager FOTO: EST Handball

Aastakümneid oli käsipall suvepealinnas varjusurmas, ent viimasel paaril aastal on poisid pead tõstma hakanud ja meistrivõistlustelt medaleid noppinud. Nüüd said vägeva saavutusega hakkama HC Pärnu/Rageri tüdrukud, kes D-klassis (sündinud 2006 ja hiljem) tulid Eestis hõbedale.

Sel nädalavahetusel toimus Paikuse spordihoones meistrivõistluste teine ja ühtlasi viimane etapp. Kahel etapil mängisid kuus võistkonda kaks korda omavahel läbi ja nii selgusid parimad.

Viimase etapi esimeses mängus pidid kohalikud tüdrukud tunnistama kullatiimi SK Reval-Sport/Mustamäe 20:17 paremust. Teises mängus alistati suureskooriliselt SK Tapa (29:12) ja kolmandas pronksi teeninud SK Reval-Sport/Kopli 23:20. Teisel päeval võideti SK Reval-Sport/Lasnamäe tiimi 32:14 ja HC Kehrat 27:19. 

Üldvõidu teenis 20 punktiga SK Reval-Sport/Mustamäe, kes jäi alistamatuks kõigis kümnes mängus. Pärnakad olid 14 silmaga teised ja Kopli tiim 12 punktiga kolmas.

Toomas Heinla ja Siiri Uusküla juhendatavas tiimis said hõbemedalid kaela Katarina Übner, Alina Bai, Nora Int, Angelica Palmi, Stella Jepiselg, Heleriin Lilletai, Kristiin Kink, Carola Otspere, Nora Randmäe ja Karola-Lisette Epner.

Turniiri parima mängija autasu teenis Pärnu tiimi mängija Carola Otspere. Tiimi parimaks valiti Nora Randmäe.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Carola Otspere. FOTO: hanball.ee
Seotud lood
    21.02.2020 23.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto