Joosep Pärn kihutas Ukrainas mehiselt

Pärnu motoklubi tulevikulootus Joosep Pärn sai EMi kvalifikatsioonivõistlusel Ukrainas Eesti parimana viienda koha. Foto: Rauno Kais

Pärnu motoklubi kasvandik Joosep Pärn saavutas Ukrainas Koveli krossirajal juunioride Euroopa meistrivõistluste Kirde regiooni kvalifikatsiooni esimesel etapil 85 ccm masinaklassis Eesti parimana viienda koha.

Etapi võitis Edvards Bidzans Lätist, pjedestaali madalamad astmed hõivasid valgevenelane Aleh Makhnou ja võitja kaasmaalane Kirils Maslovs. Richard Paat lõpetas krossi seitsmendal kohal ja Mark Peterson oli 11.

Kirde-Euroopa regiooni etapid toimuvad tänavu veel Leedus, Lätis ja Eestis. Nagu eelmistelgi hooaegadel pääseb igast neljast regioonist finaalvõistlusele kümme paremat. Meie noortele saavad motospordifännid kaasa elada 29. ja 30. juunil Valga külje all Jaanikese rajal. Juunioride Vana Maailma medalivõitjad selguvad juuli viimasel nädalavahetusel Tšehhis Loketis.