Teet Roosaar: Linnavalitsusega mängiti peitust

Teet Roosaar
, Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Papiniitu kavandatakse ulatuslikku äripindade arendust, milleks linnavõim on pakkunud kaks alternatiivi.
Papiniitu kavandatakse ulatuslikku äripindade arendust, milleks linnavõim on pakkunud kaks alternatiivi. Foto: Ants Liigus

Eelmise nädala reedel Pärnu Postimehes ilmunud artiklites heideti linnavalitsusele ette, nagu kavandaks linnavõim Lidli kauplust salaja ja rahva arvamust arvestamata. Selgitan, mida ja miks seni on tehtud ja kuidas on kavas edasi talitada.

Papiniidu ristmikust mõni maja kesklinna poole asub Riia mnt 106 kinnistu, millel on kolm hoonet. Üks neist paikneb Riia maantee ääres (selle tunneb ära näiteks Toru-Jüri kaupluse järgi), teised selle taga.

Mullu aprillis tunnistas linnavalitsus kinnistu detailplaneeringu kehtetuks, sest omanik P-Trucks soovis oma ärid ühte kohta koondada ja kolme hoone asemele ühe ehitada. Mais esitati linnavalitsusele projekteerimistingimuste taotlus, tingimuste väljastamiseni jõuti pärast mitu kuud kestnud läbirääkimisi.

Märksõnad

Tagasi üles