Maa-amet pani Pärnumaal enampakkumisele kolm kinnistut

Meelis Kalme
, Reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Peale Pärnumaa kinnistute müüakse 44 maaüksust Harju- ja Ida-Virumaal, Jõgeva-, Järva-, Põlva-, Rapla-, Saare-, Tartu-, Valga-, Viljandi- ja Võrumaal.
Peale Pärnumaa kinnistute müüakse 44 maaüksust Harju- ja Ida-Virumaal, Jõgeva-, Järva-, Põlva-, Rapla-, Saare-, Tartu-, Valga-, Viljandi- ja Võrumaal. Foto: Elmo Riig

Maa-amet pani kirjalikul enampakkumisel müüki kolm kinnistut Pärnumaal. Kinnisvara alghind kokku on 27 490 eurot.

Oksjonile tulevatest kinnistutest üks paikneb Lääneranna, üks Saarde ja üks Tori valla haldusalal. Kõikide kruntide sihtotstarbeks on määratud maatulundusmaa.

Neist kalleim, 18 000ruutmeetrine krunt asub Tori vallas Kõrsa külas ja selle alghind on 16 680 eurot. Odavaim, 16 000ruutmeetrise pindalaga paikneb aga Saarde vallas Jäärja külas, selle alghind on 4030 eurot.

Peale Pärnumaa kinnistute müüakse 44 maaüksust Harju- ja Ida-Virumaal, Jõgeva-, Järva-, Põlva-, Rapla-, Saare-, Tartu-, Valga-, Viljandi- ja Võrumaal. Kirjalikke pakkumisi võetakse vastu 28. maini.

Tagasi üles