Sisukord
Arvamus
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Väino Linde: Uus biometaanitehas suvepealinna?

3 min lugemist
Paikre biometaanitehas tekitab ilmselt küsimusi nii pooldajate kui vastaste hulgas. FOTO: Urmas Luik

Juba mõnda aega on tundunud Pärnu volikogu olemine võrreldes Toompeaga üsna vaikne ja unine. Kolmanda silla asukoht sai kenasti paika ja muud vaidlused, mis käsitlesid pärnakate elukeskkonda, olid suhteliselt tagasihoidlikud.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Üldse on trendikas rääkida ja tegutseda selle nimel, et ei jäätmeid ega prügi suunataks niisama põletusahju või kaevataks maa sisse, vaid neist saaks valmistada midagi kasulikku. Seda nimetatakse jäätmete taaskäitluseks, vahel ringmajandusse suunamisekski.

Hoidku taevas, kui kellelgi peaks avalikult selle vastu midagi olema! Seda on veel keerulisem põhjendada kui ajakirjanikel mõne valitsuserakonnaga vaidlusse astuda.

Igatahes oli 16. aprill see päev, mil Pärnu linnavolikogu majandus- ja piirkondliku arengu komisjonide ühisistungil kuulati OÜ Paikre esindajate ülevaadet Pärnusse biometaanitehase rajamise kohta. Meile selgitati, et selline lahendus võimaldaks biogaasi tootmiseks kasutada pea igat masti biolagunevaid jääke reoveesettest toidujääkide ja fekaalideni välja.

18.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto