Tekla Liisa Vilberg võitis Vitipalus meistritiitli

Orienteerumisklubi West esindaja Tekla Liisa Vilberg võitis nädalavahetusel Vitipalus peetud Eesti meistrivõistlustel N18 klassis kuldmedali. Foto: Madis Perli /

Orienteerumisklubi West esindaja Tekla Liisa Vilberg võitis nädalavahetusel Tartumaal Elva lähistel Vitipalus Eesti meistrivõistlustel N18 klassis kuldmedali.

Üheksa osaleja seas sai just Vilberg kõige paremini kaardi ja maastiku lugemisega hakkama.

Medalikohtadele jõudsid ka veteransportlased Heino Peeterson, kes M80 arvestuses saavutas teise koha, ja Enn Aedna, kes klassis M75 tõi koju pronksmedali.

Esikuuikusse jõudsid veel Margit Blehner klassis N45 ja Merike Haugas N40s.

Väga hästi läks pühapäevasel teatevõistlusel OK Westi naiskonnal: Mariann Sulg, Tekla Liisa Vilberg ja Merike Haugas saavutasid 20 võistkonna konkurentsis kuuenda koha. Raivo Reiman, Olavi Loo ja Priit Talu said 30 meeskonna hulgas 17. koha.

Vitipalus toimusid kaks aastat tagasi samade distantside maailmameistrivõistlusedki. Maastik on selles piirkonnas ülitehniline ja nõuab väga täpset kaardilugemist.

Orienteerumisklubi West osales lühirajal 12 võistlejaga ja pani põhiklasside teatevõistlusele välja nii nais- kui meeskonna.