Haige jalg ei seganud vägevat võistlust

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Copy

Kilingi-Nõmme gümnaasiumi õpilane Greete-Liis Krapp näitas Tallinnas Kadrioru staadionil legendaarse võistlussarja “TV 10 olümpiastarti” tänavusel neljandal etapil tugevat võitlusvaimu. Hoolimata hüppeliigese vigastusest ja staadionikatlas valitsenud kuumusest püstitas neiu kaks isiklikku rekordit, tasuks alavõit ja kolmas koht.

Vanemate tüdrukute arvestuses kaasa löönud Krapp sai alavõidu palliviskes, kus pääses finaali kuuenda tulemusega, aga viskas siis kaks korda isiklikku rekordit tähistava 51.94. See andis talle Vaimastvere kooli esindaja Christina Siimu ees kolme sentimeetriga esikoha.

“Pallivise venis pikale ja ega sellises olukorras olegi väga lihtne võistelda,” kommenteeris Krapi treener Romet Mihkels oma õpilase 73 konkurendi seas tehtud pingutust. “Sooja oli 28–30 kraadi, päike paistis pidevalt ja Greete-Liis oli viskejärjekorras ­üsna lõpus. Ta sai viskama minna umbes kaks tundi pärast oma soojenduse lõppu,” seletas treener. “Mind võttis see kuumus korralikult läbi, ei oleks ettegi kujutanud, et ise sellistes oludes rekordi oleksin visanud.”

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles