Viimsi küttis Vändrale sauna, PJK mängis maha kaheväravalise edu

, veebilehe toimetaja
Pärnumaa vutimeeskonnad said esiliiga b-tasandi 13. voorus kirja kaotuse.
Pärnumaa vutimeeskonnad said esiliiga b-tasandi 13. voorus kirja kaotuse. Foto: Caro/ScanPix

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga b-tasandi 13. voor kujunes Pärnumaa meeskondadele nukraks: Vändra Vaprus sai Viimsis suure sauna, Pärnu jalgpalliklubi tiim kaotas võõrsil Võru Heliosele kaheväravalisest eduseisust.

Viimsi jalgpalliklubile külla sõitnud Vaprus jäi kiiresti trammi alla ja leidis ennast juba poolajavileks viieväravalisest kaotusseisust. Teisel poolajal kostitas võõrustaja pärnumaalasi veel nelja väravaga ja nii läks tabelisse kirja 0:9 kaotus.

Pärnu jalgpalliklubi meeskond alustas võõrsil Heliose vastu suurepäraselt, minnes 29. minutiks 2:0 juhtima, mis jäi ka poolajaseisuks.

Sellest jäi punktide noppimiseks siiski väheseks – Võru meeskond suutis teisel kolmveerandtunnil sahistada pärnakate võrku 16 minuti jooksul kolm korda ja nii kirjutas Helios tabelisse 3:2 võidu.

Vaprus langes turniiritabelis viiendaks, Pärnu jalgpalliklubi tiim on seitsmendal kohal.

Järgmises voorus kohtub Vaprus pühapäeval kodus Keilaga ja Pärnu jalgpalliklubi võõrustab Viimsit.

Esiliiga b-tasandi turniiritabel pärast 13 vooru.