L, 30.09.2023

The Boondocks andis välja suvesingli

Laura Vadam
, reporter
Facebook
Comments
The Boondocks näitas Pärnu stuudios uue singli valmimisprotsessi. 
The Boondocks näitas Pärnu stuudios uue singli valmimisprotsessi. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu noormehed indie-bändist The Boondocks avaldasid üle pika aja taas uue pala “I Hope My Life Is Never Like This Again”, mille valmimist jälgis eelmisel kuul stuudios Pärnu Postimeeski. Viisik esitleb vastset loomingut nädalavahetusel mitme kontserdiga.

Loo autori ja kollektiivi trummari Karl Kevade sõnutsi on lugu mõtteline jätk mullu ilmunud kauamängivale “How to Build a Love Bomb”. “Kirjutasin selle loo septembris, kui elu oli pea peale keeratud,” avaldas noormees, kelle jutu järgi ei pidavat pala repertuaari lisanduma, ent kevadel tekkis taas loo järele tung. Nii võeti see koos ette. “See sobis meile väga hästi. Iroonitseda meeldib meile alati: mis oleks parem, kui sellise bipolaarse looga suve alustada?”

Vokalist ja kitarrist Villem Sarapuu pole varem tundnud ühegi loo üle niivõrd suurt uhkust. “Kuna see lugu puudutab mulle aktuaalseid teemasid, siis läks sellesse rohkem minu hinge ja ausaid emotsioone,” tunnistas Sarapuu. 

Bändi mänedžer Märt Truman tõdes, et paljud muusikud üritavad muusikasse lisada eri emotsioone, soovides sõnastada armastust, kurbust või viha. “Aga vähesed on toonud esile selle, mida kogenud kõik: tunnet, mida ei taha enam kunagi tunda,” märkis ta. “Lugu on millestki, mis puudutab meid kõiki.”

The Boondocks on 2012. aastal Pärnus alustanud viieliikmeline indie-bänd, kes võitnud mitu Raadio 2 auhinda ja esinenud mainekatel festivalidel kodumaal ja kaugemal. Kollektiiv on välja andnud kolm plaati. 

Singli esitlus toimub laupäeval Tallinnas U3 Kontsertklubis, kus muusikute kõrval astub üles Raadio 2 saatejuht ja DJ Erik Morna. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles