Sisukord
Arvamus
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Peeter Järvelaid: Väikesele printsile mõeldes lastekaitsest

3 min lugemist
Jenny Kruse viis lastekaitsepäeval lapsi merele. Tulevikus võiks olla nii, et sel päeval ei rõhutataks niivõrd lastekaitset, vaid tähistataks üht toredat laste päeva. FOTO: Gertrud Alatare

Meil on aastas erinevaid pidu- ja lipupäevi. Emadepäev, isadepäev ja lastekaitsepäev. Tuleb tunnistada, et lastekaitse teema on nüüd ajakirjanduses üha enam jutuks ja lastele elamisväärse keskkonna loomisest on hakatud rääkima aina rohkem.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Järjest jõuab meediasse lugusid laste kehalisest väärkohtlemisest, vaimse ja psüühilise terrori all elamise mõjust veel nii tihti ei räägita. Kui räägitaksegi, siis sageli veidi kampaania korras.

Probleem on sedavõrd oluline, et vahel ehmatab ühiskond sellest valgustusest ära. Ühiskonnana soovime sageli elada teadmises, et meie elus on vägivald elu äärealal, itte meie enda vahetus läheduses.

Vaatan meie meedias esinevaid poliitikuid või nendega kaasa löövaid ajakirjanikke, kes ilmutavad nii palju viha ja vihkamist, et mul tekib lausa hirm: neil on ju pere, kus kasvavad lapsed.

06.06.2019 08.06.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto