Legendaarse sarja finaalis osaleb viis Pärnumaa noort kergejõustiklast

Võistlussarja “TV 10 olümpiastarti” mitmevõistluse Pärnumaa etapi parimad selgusid Audru staadionil.

FOTO: Romet Mihkels

Audru staadionil toimunud võistlussarja “TV 10 olümpiastarti” mitmevõistluse Pärnumaa etapil selgus viis poissi-tüdrukut, kes võtavad juba sel nädalavahetusel Tartus Tamme saadionil mõõtu eakaaslastega kõikjalt Eestist.

Vanemate poiste arvestuses sai Audrus ülekaaluka võidu vabakooli õpilane Tristan Erm, kes üheksavõistluses kogus 5501 punkti, parandades mullust tulemust ligemale 500 punkti võrra.

Nooremate poiste üheksavõistluses oli konkurentidest mäekõrguselt üle Rääma koolis õppiv Karl Tuka, kes teenis 4561 punkti.

Vanemate tüdrukute kaheksavõistluses pälvis esikoha Kilingi-Nõmmelt pärit Greete-Liis Krapp, kelle punktisummaks märgiti 6637. Krapi kõige märkimisväärsem tulemus sündis kuulitõukes, kus ta tõukas kahekilose kuuliga isikliku rekordi 14.26, mis andis 1452 punkti. See oli kogu võistluse kõige suurema punktisaagi toonud tulemus.

Üle-eestilisele finaalvõistlusele lunastas pileti ka teise koha saanud Ülejõe kooli õpilane Mari-Silvia Lauri, kes oli Pärnumaa etapil parim jooksualadel ja teenis kaheksa alaga 6419 punkti.

Nooremate tüdrukute kuuevõistlusel sai esikoha Naomi Toomenurm Vanalinna põhikoolist, kelle punktisumma küündis 3939ni.

“TV 10 olümpiastarti” 48. hooaja mitmevõistluse finaaletapi parimad selguvad Tartus laupäeval ja pühapäeval.

Tagasi üles