PJK pööras kaotusseisu võiduks

Pärnu jalgpalliklubi meeskond teenis koduväljakul magusa võidu.
Pärnu jalgpalliklubi meeskond teenis koduväljakul magusa võidu. Foto: Lilli Tölp

Ehkki Pärnu jalgpalliklubi meeskond jäi esiliiga b-tasandi 15. vooru mängus Nõmme Kalju U21 vastu poolajavileks kaotusseisu, lõid pärnakad teisel poolajal vastase puuri palle täis ja teenisid tabelisse kolm võidupunkti.

Nõmme Kalju duubelmeeskond haaras Rannastaadioni harjutusväljakul Roman Sobtšenko tabamusest avapoolaja keskel juhtohjad ja 1:0 seisul mindi vaheajalegi.

Teisel poolajal pöörasid pärnakad seisu pea peale: kolmeveerandtuni algul seadis Aleksander Algo jalule viigi, 13minutilise palliveeretamise järel viis Kein Makovei suvepealinlased juhtima ja 75. minutil vormistas Jevgeni Novikov penaltipunktilt oma meeskonna 3:1 võidu.

Pärnu jalgpalliklubi meeskond on 15 mänguga kogunud 21 punkti, millega ollakse kümne tiimi konkurentsis kuuendal kohal koduse rivaali Vändra Vapruse kandadel. Esiliiga B tabelijuht on Nõmme United, Viimsi jalgpalliklubi ja Nõmme Kalju U21 esinduse ees.

Pärnu jalgpalliklubi järgmine mäng on tuleval neljapäeval võõrsil Põhja-Tallina Voltaga.

Vändra Vaprus kohtub 15. vooru mängus laupäeval Tabasalus sealse meeskonnaga.