Indie-pop‘i duo Rainer Ild avaldas iroonilise huumoriga vürtsitatud loo

Värske lugu ei ole nii sünge ega melanhoolne kui varasem repertuaar.

FOTO: Rainer Ild

Paikuse noormees Rainer Ild (vokalist, kitarrist) ja bändikaaslane Sven Seinpere (trummar) avaldasid sel nädalal loo “Call Me (And I’ll Come Over)”, mis heidab pilgu vallaliste noorte kohtingumaailma. Tegemist on looga, mida muusikutelt on kaua oodatud ja mille kohta päritud. Eelmise materjaliga võrreldes ei ole värske pala niivõrd sünge ega melanhoolne.

Noormeeste endi sõnutsi on lugu pikendus mullu ilmunud debüütalbumile “Longero & Cheap Chips”. “Kirjutame kogu aeg muusikat juurde ja veedame palju aega stuudios. Seega on uue muusika ilmumise oht pidevalt õhus,” selgitasid Ild ja Seinpere.

Vastse singliga koos anti välja humoorikas video, mis niisamuti erineb eelnevatest. Varem on värisetud külmaveevannis, müratud bokserite väel jäisel lumel ja ekseldud metsas öörežiimikaamerga. Sel korral kinnitasid mehed enda külge Go Pro kaamera ja läksid öisesse Tallinna pidutsema.

“Videote tegemine ja planeerimine on meile hirmuäratav, sest alati kompame kuskil, kus kunagi varem pole käinud ega kogemusi saanud,” avaldasid noormehed. “Meie viimased videod on olnud külmetamised, aga nüüd saime seest soojaks.”

Õhtu kulgedes kohtuti sõpradega, väisati eri baare ja vihuti klubis tantsu. Nii näitabki muusikavideo kahe noore seiklusi öises pealinnas.

Alternatiivrokki ja indie-pop'i viljelev duo Rainer Ild võitis aastal 2017 Noortebändi konkursi. Tandem esineb täna õhtul üle pika aja taas Pärnus, esitledes suvepala ja astudes üles kontserdipaigas Üks Buss.

Tagasi üles
Back