R, 9.06.2023

Politsei leidis piiri ääres kahest autost suure koguse salasigarette

Pärnu Postimees
Facebook Twitter
Comments
Häädemeeste ja Saarde vallas Lätist Eestisse saabuvaid isikuid kontrollinud politseinikud leidsid kahest autost suure hulga salasigarette. Foto on illustreeriv.
Häädemeeste ja Saarde vallas Lätist Eestisse saabuvaid isikuid kontrollinud politseinikud leidsid kahest autost suure hulga salasigarette. Foto on illustreeriv. Foto: TOOMAS HUIK/PM/SCANPIX BALTICS

Laupäeval Häädemeeste ja Saarde vallas Lätist Eestisse saabuvaid isikuid kontrollinud politseinikud leidsid kahest autost suure hulga salasigarette, tabasid ühe roolijoodiku ja tegid peaaegu 200 hoiatust puudulike dokumentide pärast.

Pärnu politseijaoskonna juht Üllar Kütt ütles, et politsei kontrollis 2082 isikut ja reidi käigus tehti 192 suulist hoiatust, sest puudusid dokumendid, mis peavad välisriiki sõites kaasas olema – näiteks olid puudu sõiduki registreerimistunnistus, reisidokument või väljaprinditud kindlustusdokument.

“Alustati ka üheksa menetlust, mis puudutasid näiteks juhtimisõiguseta sõitmist, töö- ja puhkeaega ning lubatud sõidukiiruse ületamist,” rääkis Kütt.

Reidil tabati üks alkoholi tarvitanud juht.

Kontrolli käigus avastati kahest sõidukist salasigarette – ühest 30 000 ja teisest 100 000. Need peeti kinni ning anti üle maksu- ja tolliametile.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles